УПЦ не братиме участі в «об’єднавчому Соборі», – архієпископ Климент

Pravvistnyk.org | 07.12.2018.

Канонічна Українська Православна Церква не змінила своєї позиції і не братиме участі в «об’єднавчому Соборі», який планується в Києві 15 грудня. Про це архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент повідомив у середу, 5 грудня, передає ТАСС.

«Наша позиція не змінилася, – підкреслив архієпископ Климент. – Українська Православна Церква не братиме участі в цьому “Соборі”, оскільки створення Української автокефальної церкви не відповідає канонічним нормам».

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко оголосив, що «об’єднавчий Собор», на якому буде створена нова церковна структура в Україні, відбудеться 15 грудня в Софійському соборі в Києві.

Як повідомляла СПЖ, раніше народний депутат з «Опоблоку» Вадим Новинський заявив, що його партія буде використовувати всі законні засоби для захисту священиків і єпископів УПЦ. Політик переконаний, що той безпрецедентний тиск, який зараз чиниться владою на представників Української Православної Церкви, відбувається з однією єдиною метою – примусити кліриків УПЦ до участі в «об’єднавчому Соборі».

Читать на источнике