Глава Юрвідділу УПЦ просить молитов про 20 священиків, викликаних в СБУ

Pravvistnyk.org | 06.12.2018.

Глава Юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов вважає, що одночасний виклик на допит 20 осіб є способом психологічного тиску. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні на допит в Управління СБУ в Рівненській області викликано 20 священиків Української Православної Церкви. Слідчий викликає отців на 10:00 годину, але, напевно, це повинен бути якийсь “колективний” допит, бо іншого пояснення я не можу придумати, ну а як ще одночасно допитати 20 осіб?», – задається запитанням глава Юрвідділу.

Він додав: «Тільки не фантазуйте, що їх там чекають 20 слідчих».

Протоієрей Олександр Бахов пояснив: «Між іншим, це такий спосіб психологічного тиску, викликають людину на допит і змушують кілька годин чекати, поки слідчий звільниться, а тут 20 осіб, напевно, їх до ночі будуть тримати?»

За його словами, допит має відбутися в рамках розслідування кримінального провадження за статтями 111 (Державна зрада) та 161 (Релігійна ворожнеча) КК України.

На закінчення священнослужитель пише: «Цікаво, може, хто підкаже, а скільки священиків УПЦ КП було викликано на допит або скільки храмів і єпархій УПЦ КП було піддано обшуку за часів злочинної влади?»

Як повідомляла СПЖ, раніше голова Юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов заявив, що масові допити і обшуки священиків потрібні, щоб примусити єпископат УПЦ прийти на «об’єднавчий Собор», та правоохоронні органи України виконують вказівки зверху, коли безпідставно звинувачують кліриків канонічної Церкви у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі, при цьому не помічаючи агітації ЗМІ і деяких політиків проти УПЦ.

Читать на источнике